Strona internetowa olimpia-makeup.pl jest własnością:

MAKE UP by Olimpia Greczyło
Tel. 536-534-643
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zwanym dalej „Właścicielem Strony”

 

Warunki rezerwacji terminu wykonania usługi

 

 1. Osoba dokonująca rezerwacji jest zobowiązana do podania danych: imię i nazwisko, nr telefonu, e-mail, rodzaj usługi oraz termin rezerwacji.
 2. W trakcie dokonywania rezerwacji Osoba rezerwująca wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych. Administratorem danych osobowych jest Właściciel Strony. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu przeprowadzenia pełnego procesu rezerwacji. Osoba rezerwująca posiada prawo wglądu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Wspomniane modyfikacje danych możliwe są poprzez kontakt telefoniczny z Właścicielem strony.
 3. Dostępność terminu uzgadniana jest przez bezpośredni kontakt z Właścicielem Strony.
 4. Rezerwacja następuje po wpłacie zadatku w wysokości 20zł (dwadzieścia złotych). Zadatek zostanie wliczony w kwotę należności za wykonaną usługę w dniu realizacji zadatkowanej umowy czyli w chwili wykonania usługi.
 5. Wpłaty realizowane są za pośrednictwem:
  1. serwisu transakcyjnego PayU,
  2. przelewem blik na telefon,
  3. tradycyjnym przelewem na konto.
  W przypadku wyboru płatności przelewem na konto ze względu na dłuższy czas księgowania środków na rachunku bankowym osoba wpłacająca zobowiązana jest do przedstawienia Właścicielowi Strony dowodu wpłaty.
 6. Zadatek zgodnie z art. 394 Kodeksu cywilnego jest formą bezzwrotną zastrzeżenia umownego dlatego nie podlega regulacjom dotyczącym zwrotów i reklamacji zawartym w ustawie o prawach konsumenta.